Levereras i originalförpackning med USB kabel.
2 års garanti.
14 dagar öppet köp.
Kan uppgraderas till iOS 15.
Denna smartphone har skarpare skärm, snabbare processor, en bättre kamera och mycket mer än föregångaren iPhone 5S. Telefonen från Apple är tillverkad i aluminium vilket gör mobilen väldigt lätt, samtidigt som den utstrålar kvalité och prestanda.
Denna smartphone har en stor skärm på 4-tum precis som föregångaren iPhone 5S och storleken är mycket omtyckt hos många. Maximal prestanda som passar perfekt i handen!
| Färg | Guld |
|---|---|
| Lagringsutrymme | 32GB |
| Operativsystem | iOS 15 |
| Vikt | 112 g |
| Designtyp | Touch |
| Minneskortstyp | Uppgift saknas |
| Minneskorts stöd (upp till) | Uppgift saknas |
| CPU | Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based) |
| Batterityp | Non-removable Li-Po 1560 mAh battery (5.92 Wh) |
| Övrigt | - Active noise cancellation with dedicated mic - Siri natural language commands and dictation - iCloud cloud service - iCloud Keychain - TV-out - Maps - Audio/video player/editor - Organizer - Document viewer/editor - Photo viewer/editor - Voice memo/dial/command - Predictive text input |
Vi skickar med förbetald returfraktsedel
Pengarna tillbaka om du ångrar ditt köp
För alla produkter som beställs av Mobilfynd







