Fingeravtrycksläsare i hemknappen fungerar ej
iOS 12
Levereras med USB kabel
2 års garanti
14 dagar öppet köp.
Telefonen är fullt fungerande, men eftersom hemknappen har blivit utbytt så fungerar inte fingeravtrycksläsaren, alla andra funktioner är helt fungerande. Hemknappen fungerar också som normalt, det är bara fingeravtrycksläsaren som inte fungerar.
Den här telefonen är perfekt för dig som vill ha en riktigt billig iPhone 5S till vårt lägsta pris och inte behöver använda fingeravtrycksläsaren.
Denna smartphone har större skärm, snabbare processor, en bättre kamera och mycket mer än föregångaren iPhone 4S. Telefonen från Apple är tillverkad i aluminium vilket gör mobilen väldigt lätt, samtidigt som den utstrålar kvalité och prestanda.
Denna smartphone har en stor skärm på 4-tum. Trots att iPhone 5S har blivit längre än föregångaren iPhone 4S känns den ändå inte för stor, obekväm eller svår att använda. Mobilen är precis lika bred som iPhone 4S. Tack vare att skärmen är längre gör det att du få en större upplevelse när du surfar, spelar, skickar sms eller kollar på film.
| Färg | Grå |
|---|---|
| Lagringsutrymme | 16GB |
| Mobil GSM | 2G (GSM), 3G (UMTS), HSPA+, 4G (LTE) |
| Operativsystem | iOS 12 |
| Displaystorlek | 4 tum |
| Lanseringsår | 2013 |
| Anslutningar | Lightning, 3.5mm hörlursutgång |
| Kommunikation | Bluetooth, Wi-Fi, GPS |
| Displayfunktioner | Touchscreen, LCD, Reptålig display |
| Kamera | Ja |
| Selfiekamera | Ja |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Inbyggd blixt/lampa, Videoinspelning HD |
| Vikt | 112 gram |
| Designtyp | Touch |
| Minneskortstyp | Inget |
| Minneskorts stöd (upp till) | Inget minneskort |
| CPU | Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based) |
| Batterityp | Li-Ion 1520 mAh battery |
| Övrigt | - Active noise cancellation with dedicated mic - AirDrop file sharing - Siri natural language commands and dictation - iCloud cloud service - iCloud Keychain - Twitter and Facebook integration - TV-out - Maps - iBooks PDF reader - Audio/video player/editor - Organizer - Document viewer/editor ((Word, Excel, PowerPoint) - Photo viewer/editor - Voice memo/dial/command - Predictive text input |