Levereras med USB kabel.
1 års garanti.
14 dagar öppet köp.
Använder Android 4.2
• Stor men händig 4,5" display med 16:9 upplösning
• Dual Core-processor på 1,7 GHz ger hög prestanda och snabb multitasking
Med Group Play kopplar du trådlöst ihop flera telefoner och spelar musik ur samtliga, för större och bättre ljud.
Du har även möjlighet att dela dokument, bilder och spela spel tillsammans med dina vänner.
Få översättningar direkt i din mobil med S Translator
Med Smart Stay går din smartphone aldrig i viloläge när du tittar på den
| Färg | Vit |
|---|---|
| Operativsystem | Uppgift saknas |
| Anslutningar | Uppgift saknas |
| Vikt | 134.2 g |
| Designtyp | Touch |
| Minneskortstyp | MicroSD |
| Minneskorts stöd (upp till) | 32GB |
| CPU | Dual-core 1.7 GHz Krait |
| Batterityp | Li-Ion 2100 mAh battery |
| Övrigt | - TV-out (via MHL A/V link) - MP4/WMV/H.264/H.263 player - MP3/WAV/eAAC+/FLAC player - Organizer - Photo/video editor - Document viewer - Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa - Voice memo/dial/commands - Predictive text input |