• 1 års garanti
• Helt ny i originalförpackning inkl. tillbehör
• Ej operatörslåst
• 14 dagar öppet köp
Har du frågor är du välkommen att kontakta vår kundtjänst på kundtjanst@mobilfynd.se. Vi svarar så snabbt som möjligt.
| Färg | Svart |
|---|---|
| Operativsystem | Tillverkarens |
| Vikt | 106 g |
| Designtyp | Tangentbord |
| Minneskortstyp | MicroSD |
| Minneskorts stöd (upp till) | 32GB |
| CPU | 512 MHz |
| Batterityp | Li-Ion 1150 mAh battery |