Levereras i originalförpackning med ny USB kabel för laddning och dataöverföring.
2 års garanti.
14 dagar öppet köp.
Samsung Galaxy Z Fold3 5G har den senaste generationen internet för blixtsnabb dataöverföringen via mobildata.
Lanserad 2021
Android 13
Vikbar display 6.2 tum
Modell SM-F926B
12GB RAM
256GB lagringsminne
| Färg | Svart |
|---|---|
| Lagringsutrymme | 256GB |
| Mobil GSM | 2G (GSM), 3G (UMTS), HSPA+, 4G (LTE), 5G (NR) |
| Operativsystem | Android 13 |
| Lanseringsår | 2021 |
| Displaystorlek | 6.2 tum |
| Displayfunktioner | Touchscreen, LCD, OLED (AMOLED), Reptålig display, HDR, 120Hz uppdateringsfrekvens |
| Anslutningar | USB Typ C |
| Kommunikation | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS |
| Kamera | Ja, 3st, 10-20 megapixlar |
| Selfiekamera | Ja, 1st, 4-10 megapixlar |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Inbyggd blixt/lampa, Optisk bildstabilisering, Optisk zoom, Videoinspelning 4K |
| Vikt | 271 gram |
| Designtyp | Vikbar |
| Minneskortstyp | Inget |
| Minneskorts stöd (upp till) | Inget minneskort |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55) |
| Batterityp | Li-Po 4400 mAh, non-removable |